دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند. ایشان درجه دکتر عمومی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۹۱ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران اخذ کردند و دوره تخصصی ترمیمی و زیبایی خود را پس از ۳ سال در سال ۱۳۹۴ در دانشگاه دندانپزشکی کرمان با موفقیت و با اخذ مدرک بورد تخصصی به پایان رساندند.

امور تخصصی که در کلینیک اسمایل آرک انجام می شود شامل کلیه خدمات تخصصی طراحی لبخند، از جمله لمینیت سرامیکی، ونیر کامپوزیت، بلیچینگ و درمان های تخصصی بازسازی تاج مثل ترمیم های کامپوزیت (هم رنگ دندان) و روکش های تمام سرامیک است. بکار گیری کادر درمانی با تجربه، استفاده از تکنیک های نوین درمانی، بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر از ویژگی های کلینیک تخصصی اسمایل آرک می باشد.

کلینیک دکتر نوروزی

انواع خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر مونا نوروزی

طراحی لبخند

طراحی لبخند با هدف ترمیم زیبایی شکل، اندازه و رنگ دندان ها است. تا لبخندی زیبا و دلنشین را به چهره شما ببخشد. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند به مجموعه کارهایی که دندانپزشک برای زیباتر کردن دندان ها هنگام لبخند انجام می دهد، گفته می شود. دندان ها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند، زیرا لبخند با دندان های سالم و زیبا، باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود و بر روی روابط اجتماعی آن تاثیر خواهد گذاشت.

لمینیت سرامیک

لمینت سرامیک جهت افزایش زیبایی دندان ها و طراحی لبخند صورت می گیرد. لمینت سرامیکی لایه نازکی است که برای هر فرد به طور اختصاصی ساخته می شود و بر روی دندان های طبیعی قرار می گیرد. برای این کار معمولا به میزان بسیار کم دندان ها تراشیده می شوند. میزان این تراش با توجه به تشخیص دندانپزشک متخصص و شکل دندان ها متفاوت است.

لمینیت کامپوزیت

لمینت کامپوزیت یکی از پرطرفدارترین روش های مورد استفاده در دندانپزشکی، برای اصلاح طرح لبخند است. کامپوزیت ونیر در واقع یک لایه نازک مواد کامپوزیتی است که برای تغییر رنگ و اصلاح فرم دندان ها در طراحی لبخند استفاده می شود. این روش در یک روز و در مطب دندان پزشکی قابل انجام است که در اکثر موارد نیازی به تراش دندان ها نمی باشد.

بلیچینگ (سفید کردن)

بلیچینگ یا همان سفید کردن دندان ها، روشی است که باعث از بین رفتن زردی و بد رنگی های دندان ها می شود. با این روش می‌توان به راحتی لبخندی درخشان‌تر و جذاب‌تر داشت. سفیدی دندان ها موجب افزایش اعتماد به نفس در افراد می­ شود و از آنجایی که نقش زیادی در زیبایی صورت دارد، به شما کمک می نماید تا لبخندی زیبا را به دیگران هدیه نمایید.

عوامل گوناگونی وجود دارد که باعث تغییر رنگ و کدر شدن دندان ها به مرور زمان می شوند. یکی از مهم ترین عواملی که بر روی رنگ دندان ها تاثیر گذار است، مواد غذایی با رنگ دانه های مختلف است. بسیاری از مواد غذایی شامل رنگ دانه هایی هستند که مستقیما پس از جویده شدن به مینای دندان می‌چسپند و در دراز مدت باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند.

روکش تمام سرامیک زیبایی

روکش تمام سرامیک یکی از راه های زیبایی دندان ها می باشد که به افزایش اعتماد به نفس افراد نیز کمک می کند. در گذشته روکش هایی با جنس رویه سرامیک و بیس فلز ساخته می شدند که از نظر زیبایی، با روکش های تمام سرامیک بسیار متفاوت و دارای عیوب بودند. به طور مثال روکش های فلز سرامیکی، ظاهری متفاوت با دندان های طبیعی داشتند و به راحتی قابل تشخیص بودند و همچنین به مرور زمان، باعث تیرگی لثه و دندان ها می شدند و برای نصب بر روی دندان ها، باید دندان را بسیار می تراشیدند.

ترمیم همرنگ دندان

ترمیم همرنگ دندان به عنوان یکی از پر کاربردترین درمان های دندانپزشکی، برای بازگرداندن زیبایی و یا کارایی دندان آسیب دیده، توصیه می شود. همانطور که از اسم آن پیدا است، مواد مورد استفاده در این روش همرنگ دندان بوده که از ویژگی های بارز این روش می باشد و عیوب دندان را بدون مشخص بودن می پوشاند. این روش عموما برای مواردی از جمله ترمیم دندان های ترک خورده و شکسته، اصلاح پوسیدگی های دندان، خوردگی های جزئی و دیگر آسیب هایی از دندان که به صورت سطحی می باشند، کاربرد دارد.

در گذشته برای درمان پوسیدگی های دندان از مواد آمالگام استفاده می شد. این ماده آلیاژی از ترکیب چند فلز است که نقره ای رنگ می باشد و به سرعت سخت می‌شود. از نکات منفی این ماده، ظاهر غیر طبیعی آن است، به همین علت امروزه با توجه به درخواست بیشتر بیماران و اهمیت زیبایی دندان برای آن ها، این روش تغییر کرده و پر کردن دندان، با ظاهری طبیعی‌تر و بدون فلزات به رویکردی مطلوب‌تر تبدیل‌شده است.

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نوروزی

اطلاعات تماس کلینیک دکتر نوروزی

با آدرس و شماره تلفن زیر می توانید با کلینیک دکتر مونا نوروزی در تماس باشید:

آدرس شعبه تهران: تهران، خیابان جردن، بالاتر از اسفندیاری، نبش عاطفی غربی، برج صبا، پلاک ۱۴۸، طبقه ۱۰، واحد ۱۰۳

آدرس شعبه قم: قم، خیابان جمهوری، نرسیده به فلکع سپاه، نبش کوچه ۱۶، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۴، واحد ۸

شماره تماس: 09354204545

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *