آیا مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو مؤثر است؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا تأثیر مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو را بررسی نماییم.

اگر به تازگی عمل کاشت مو را انجام داده‌اید و خواهان دریافت بهترین نتیجه از آن هستید، قرص هیرویت را به صورت روزانه و تا مدت 6 ماه مصرف کنید. این قرص یکی از مکمل های کمک تقویتی بسیار مفید برای مو است که به دلیل ترکیبات بسیار مفید خود برای بهبود وضعیت موها و به خصوص کمک به رشد مجدد موها پس از کاشت مو به کار می رود.

در واقع بعد از مصرف این قرص تا حدود ۹۵% از افراد نتیجه دلخواه خود را بعد از کاشت مو مشاهده کرده اند. به همین دلیل بسیاری از متخصصان برای کمک به تقویت موها و افزایش رشد آنها مصرف این مکمل را تجویز می کنند. در این مقاله اهمیت این قرص و مکانیسم اثر آن را روی کاشت مو بررسی می کنیم.

مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو

ضرورت مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو

بعد از کاشت مو بدون شک دوران نقاهت مشخصی را طی خواهید کرد. در این دوران اگر مراقبت های ضروری و توصیه شده توسط پزشک جدی گرفته نشود، این عمل نتیجه دلخواه را به همراه نخواهد داشت. یکی از این مراقبت ها مصرف روزانه هیرویت است که به جبران کمبود ویتامین‌ ها و مواد معدنی در بدن کمک می کند.

همچنین نیاز نیست برای خرید محصولات متفاوت تقویت کننده مو هزینه اضافه ای پرداخت کنید. مصرف قرص هیرویت در مدت زمان کمی به شما کمک می کند که بعد از کاشت مو نتیجه ای بسیار شگفت انگیز از آن دریافت کنید. البته موفقیت آمیز بودن این عمل تا حدود زیادی به روش انجام آن و تخصص پزشک بستگی دارد. با این حال تقویت فولیکول های مو موجب می شود که از ریزش آنها جلوگیری شود و موها به سرعت مراحل رشد خود را طی کنند.

از طریق مصرف این محصول ویتامین‌ ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه ضروری در یک زمان به بدن وارد می شوند و به حفظ سلامت فولیکول های کاشته شده موها کمک می کنند. برای اطلاع از قیمت و خرید کپسول هیرویت هلث اید کلیک کنید.

خواص هیرویت روی رشد موها بعد از کاشت مو

این محصول بسیار حرفه ای که تحت لیسانس شرکت هلث اید انگستان در ایران تولید می شود، یکی از پرفروش ترین مکمل های تقویتی مو است که بدون هیچ گونه ماده شیمیایی و مواد نگهدارنده به تولید می رسد. به همین دلیل تاثیر قرص هیرویت روی نتیجه بخش بودن کاشت مو بسیار بالا است.

ترکیبات این مکمل با نفوذ به فولیکول های مو از شوک ناشی از کاشت مو جلوگیری می کنند و در رشد طبیعی موها موثر هستند. این مکمل ضد ریزش مو به دلیل برخورداری از خواص زیر روی سرعت رشد موهای کاشته شده نیز تاثیر فوق العاده ای دارد.

  1. حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه مفید مو
  2. تغذیه رسانی به فولیکول های مو
  3. کمک به رشد سریع موها
  4. موثرترین مکمل برای افزایش استقامت موها
  5. کاهش شوک ناشی از کاشت مو
  6. کمک به افزایش ضخامت تارهای مو
  7. حفظ سلامت کلی مو
  8. موثر در ترمیم زخم های روی سر بعد از کاشت مو

تاثیر ترکیبات قرص هیرویت روی کاشت مو

تغذیه سالم تاثیر فراوانی در بهبود عملکرد کلی بدن به خصوص موها می گذارد و مواد مغذی مفید را برای رشد و حفظ سلامت مو به آن می رساند. از آنجایی که تمامی افراد قادر به مصرف روزانه مواد غذایی متنوعی نیستند، بنابراین احتمال کمبود پروتئین‌ ها، ویتامین‌ ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه در بدن آنان زیاد است.

در ترکیبات این قرص از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای آمینه استفاده شده است که از ریزش موها بعد از این عمل جلوگیری می کنند. در ادامه تاثیر ترکیبات این مکمل را روی نتیجه کاشت مو بررسی می کنیم.

ویتامین های گروه B

موثرترین ویتامین های موجود در این مکمل، ویتامین های گروه B است. از این گروه ویتامین ها نیز ویتامین B7 (بیوتین ) و B12 رشد مو را سرعت می بخشند و ساختار آن را حفظ می کنند.

این ترکیبات موجود در قرص هیرویت با افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی در بدن مواد مغذی فولیکول های مو را به آن می رسانند و زخم پوست سر را نیز ترمیم می کنند.

زینک (روی)

این مکمل حاوی روی یا زینک است. زینک از ریزش مو جلوگیری می کند و جذب ویتامین ها را در بدن افزایش می دهد. به همین دلیل در ترکیبات این مکمل از زینک استفاده می شود.

این ماده در تولید کلاژن و تکثیر سلول های مو نیز تاثیر فوق العاده ای دارد. از این رو با مصرف هیرویت بعد از عمل کاشت مو تمامی نیازهای تغذیه ای مو تامین می شود.

سایر مواد معدنی موجود در قرص هیرویت

در این محصول علاوه بر روی از آهن، کلسیم، مس و منگنز نیز استفاده شده است. این مواد جز مهمترین عناصر معدنی به شمار می روند که در رشد موها، افزایش ضخامت تارهای مو، جلوگیری از ریزش آنها و تقویت فولیکول های کاشته شده موثر هستند.

آهن در افزایش جریان خون و اکسیژن نیز نقش اساسی را ایفا می کند و بدین طریق موجب استقامت ریشه مو و پوست سر می شود.

اسیدهای آمینه موجود در قرص هیرویت

یکی دیگر از ترکیبات بسیار مفید این قرص را باید اسیدهای آمینه آن دانست. سیستئین و متیونین دو اسید آمینه حیاتی بدن برای رشد موها هستند که مانع از نازک شدن تارهای مو و ریزش آنها بعد از کاشت مو می شوند. این مواد با تحریک فولیکول ها در سالم ماندن آنها نیز موثر هستند.

ترکیبات طبیعی موجود در هیرویت

در ترکیبات طبیعی این قرص از موادی همچون: روغن نارگیل، کولین، روغن سویا، روغن نخل، مخمر، موم زرد و پارا آمینو بنزوئیک اسید نیز استفاده شده است. این ترکیبات طبیعی به رشد سلول های مو کمک می کنند و در حفظ سلامت موهای کاشته شده مفید هستند.

میزان مصرف قرص هیرویت بعد از کاشت مو

یکی از دلایل نتیجه بخش بودن کاشت مو را باید مصرف روزانه مکمل های تقویتی عنوان کرد. از آنجایی که هیرویت از جمله مکمل های بسیار معروف و مفید برای تقویت موها و کمک به رشد آنها است، از این رو پزشک بعد از کاشت مو بدون شک مصرف این فرآورده را توصیه می کند.

در حالت کلی با مصرف یک عدد از این قرص به طور روزانه تمامی ریزمغذی های مورد نیاز بدن مانند: ویتامین ها، مواد معدنی و غیره تامین خواهد شد. از آنجایی که کمبود این مواد در بدن شایع ترین دلیل ریزش مو عنوان می شوند، با استفاده از این مکمل تمامی نیازهای مو بعد از کاشت مو برطرف خواهد شد.

بهترین زمان مصرف این محصول نیز بعد از صبحانه است که انرژی بدن نیز در طی روز افزایش پیدا کند و همچنین بدن سریع تر مواد موجود در این قرص را جذب کند. البته میزان و نحوه مصرف این مکمل برای هر فرد ممکن است، متفاوت باشد.

به همین دلیل برای دریافت بهترین نتیجه از آن بعد از کاشت مو کافی است با پزشک متخصص مو مشورت های لازم صورت گیرد. هیرویت بدون نسخه پزشک از تمامی داروخانه ها به خصوص داروخانه آنلاین داروهوم قابل خریداری است.

در نتیجه…

قرص هیرویت یکی از مکمل های بسیار مفید برای تقویت موها است که به منظور رشد سریع تر موها بعد از عمل کاشت مو نیز مصرف می شود.

این قرص ضد ریزش مو است و با تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز موها مانع از سست شدن فولیکول های مو می شود. با مصرف روزانه این مکمل حداکثر تا مدت 6 ماه نتیجه دلخواه خود را از کاشت مو دریافت خواهید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *